Alates aastast 1994 on ööklubi Comeback pakkunud parimat meelelahutust talvepealinnas. Kui Otepääle sisenedes üle valgusfoori ristmiku jõuate, vaadake paremale – see maja on Otepää ööelu keskuseks. Öine meelelahutuskoht on avatud hooajaliselt ja nädalavahetustel alates kella 22-st.

Ööklubi Comeback on öine kohtumispaik, kus kokku saavad inimeseComeback_Smilersd üle Eesti. Lõbusad peolised teavad täpselt, mida Otepää ööelust oodata –  pakutakse ainult parimat meelelahutust. Üle kahekümne tegutsemisaasta on märkimisväärne saavutus Eesti klubimaastikul.

Kohtumispaika mahub istuma paarsada inimest. Tantsuhimulisi mahub veelgi rohkem, sest paljudele piisab heast muusikast, armsast partnerist ja mõnusast küünarnukitundest tantsuplatsil. Muusikavalikust kõlab peamiselt raadiotest tuttavad hitid ehk mainstream muusika.

Tihtipeale arvatakse, et ööklubid on ainult noortele, aga Otepää klubi puhul see nii ei ole. Klubi külastavad nii nooremad kui vanemad inimesed. Otepää ööklubi Comeback on mõeldud kõigile nooruslikele ja soliidsetele inimestele, kes soovivad enda meelt lahutada tantsides ja head muusikat kuulates.

Läbi aastakümnete on klubi olnud tuhandete piduliste meelispaigaks. Klubi laval on üles astunud väga palju tippartiste ja –diskoreid. Ööklubi Comeback avas uksed aastal 1994, 11. märtsil. Eesti vanim ööklubi on avatud hooajaliselt ja eriürituste ajal. Ööklubisse Comeback on oodatud külastajad alates 18. eluaastast. Igaõhtust peomeeleolu aitavad rikastada ainult parimad meelelahutajad.

Meeldivate kohtumisteni Otepää kuumimas ööklubis Comeback!

Vaata sisekorra eeskirju