Head ööklubi Comeback kliendid!

Kliendikaardisüsteem on meiepoolne tunnustus oma püsiklientidele, et hõlbustada nende sissepääsu üritustele ja toetada neid pidutsemisel omapoolsete eripakkumiste ja soodustustega.

Kuidas saada kliendikaardi omanikuks?
Kliendikaardi taotlemine on väga lihtne. Tuleb vaid saata kliendikaardi soov koos oma nime, e-posti ja sünniajaga meie e-mailile info@comeback.ee. Klubikaardi maksumus on 10 EUR. Klubikaart kehtib 1 aasta ja selle pikendamine maksab 5 EUR. Kaardi valmimisel anname sellest teada taotleja e-posti aadressile.

Mida kliendikaart annab?
Soodustused Ugandi Restos ja ööklubis Comeback.

Ugandi Restos soodustus söökidelt ja jookidelt -15%*

Ööklubis Comeback soodustused tavaõhtutel:

Ööklubis Comeback soodustused eriüritustel:

*Soodustused ei kehti eripakkumistele.

Sünnipäev:
Oma sünnipäeva puhul saab lisaks sünnipäevalapsele tasuta sissepääsu ööklubisse ka tema külalised etteteatamisel e-maili (info@comebck.ee) teel, vähemalt 2 päeva enne soovitud peoööd. Eriürituste päevadel on vajalik eelnev kokkulepe vähemalt 5 päeva enne soovitud peoööd. Klubi jätab õiguse eriürituste (live esinejaga õhtud) ajal sünnipäevasoodustuse tühistada. Klubi jätab õiguse piirata vabade pääsmete arvu külalistele. Pakkumine kehtib 5 päeva enne ja peale sünnipäeva. Sünnipäevakülalised on sissepääsu listis südaööni.

Vaata kliendikaardi reegleid